Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Archive – Call To Arms & Angels [premiera płyty]

8 kwietnia 2022

Dwunasty studyjny album zespołu, „Call To Arms & Angels” to 17 utworów zarejestrowanych w RAK Studios w Londynie. Wyprodukowany przez wieloletniego współpracownika Jérome’a Devoise’a, jest pierwszym studyjnym krążkiem zespołu od czasu wydanego w 2016 r. “The False Foundation”.

Odzwierciedlając świat w 2021 r., album ukazuje nie tylko indywidualne i zbiorowe frustracje zespołu oraz wyzwania, którymi zostali obdarzeni przez los, ale także szerszą refleksję innych, których życie zostało spolaryzowane przez rzeczywistość codziennych zmagań takich jak: zdrowie, samopoczucie i indywidualne okoliczności społeczno-ekonomiczne.

Darius Keeler o powstawaniu nowego albumu mówi: „Nam jako artystom refleksja nad tymi czasami przyniosła mrok i gniew, ale także dziwny rodzaj inspiracji, który był czasami niepokojący. Te nowe doświadczenia pozwoliły nam docenić siłę muzyki i dostrzec, jakie mamy szczęście, że możemy wyrażać nasze uczucia w ten sposób. Wydaje się, że na końcu tunelu jest światło, ale nawet w tym świetle zawsze obecne są cienie.”

 

Tracklista:

Call To Arms & Angels‘ – CD / Streaming Sites

CD1

1 Surrounded By Ghosts
2 Mr Daisy
3 Fear There And Everywhere
4 Numbers
5 Shouting Within
6 Daytime Coma
7 Head Heavy
8 Enemy
9 Every Single Day

CD2

1 Freedom
2 All That I Have
3 Frying Paint
4 We Are The Same
5 Alive
6 Everything’s Alright
7 The Crown
8 Gold

Szczegóły

Data:
8 kwietnia 2022
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

About Zeen

Power your creative ideas with pixel-perfect design and cutting-edge technology. Create your beautiful website with Zeen now.

Więcej wpisów
Rubens – Piosenki, których nikt nie chciał [premiera płyty]