Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dogrywki: Natalia Przybysz | spotkanie z artystką | LIVE [wydarzenie]

16 lutego 2021 @ 19:00 - 22:00

Pierwszą gościnią prowadzonych przez Maćka Przestalskiego Dogrywek będzie Natalia Przybysz! Nieco starszym jest bardzo dobrze znana z zespołu Sistars założonego wraz z siostrą Pauliną, który na początku lat dwutysięcznych podbijał listy przebojów takimi utworami jak „Sutra” czy „Spadaj”. Później przyszedł czas na solową karierę, a i tam Natalia poradziła sobie świetnie wydając trzy albumy, z których każdy zdobył rozgłos i uznanie zarówno słuchaczy, jak i dziennikarzy branżowych.
Jak będzie wyglądać wtorkowe spotkanie wokół muzyki?
Punktem wyjścia do rozmowy będzie playlista stworzona przez naszą rozmówczynię, którą udostępnimy Wam jeszcze przed planowanym spotkaniem, tak, aby zainteresowani mogli się z nią zapoznać, a podczas rozmowy na łączach zapytać o jej szczegóły.
Dalsze dyskusje będą poruszać tematy pierwszych albumów, etapów ich tworzenia i najlepszych, a czasem najgorszych koncertów, na których była Natalia lub które sama zagrała.
A może nie?
Przygotujcie własne pytania. Pewne rzeczy się nie zmieniają: podczas spotkania live pytać można o wszystko i w każdej chwili –
wystarczy zostawić komentarz pod linkiem do transmisji online!
Dostęp do live’a jest bezpłatny.
Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na fanpage’u Barbary oraz Strefy Kultury Wrocław, a poprowadzi je nasz ulubiony pan od muzyki, Maciek Przestalski, dziennikarz Radia RAM i Radia Wrocław Kultura.

Źródło: https://www.facebook.com/events/829025297645438

Details

Date:
16 lutego 2021
Time:
19:00 - 22:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/829025297645438

Organizers

Strefa Kultury Wrocław
Barbara
Natalia Przybysz

About Zeen

Power your creative ideas with pixel-perfect design and cutting-edge technology. Create your beautiful website with Zeen now.

Więcej wpisów
Mołr Drammaz – „Hobby ukryte” [premiera płyty]