Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NOSOWSKA LIVE W BOK [wydarzenie]

13 lutego 2021 @ 19:00 - 21:00

KONCERT ONLINE NA ŻYWO
Kulturalna masówka w BOK – po raz trzeci! Tym razem, przed publicznością zgromadzoną przed ekranami, wystąpi jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na polskiej scenie muzycznej – Nosowska!
Koncert obejrzysz na naszych kanałach: YouTube https://www.youtube.com/…/UCThXnWPgWN0vcgo…/featured
Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza. Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która stała się bestsellerem roku 2018. We wrześniu 2020 roku ukazała się druga książka Katarzyny Nosowskiej „Powrót z Bambuko”, która również szturmem zdobyła miejsce w sercach czytelników.
Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, jesienią 2018 ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, który szybko pokrył się złotem. Tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król, którego mocnymi beatami tętni ten krążek. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi – „to najważniejsza płyta”. Nowy materiał można było usłyszeć na żywo podczas, w całości wyprzedanych jesienno-zimowych tras koncertowych – „NOSOWSKA na tłusto i BASTA”, oraz na festiwalach i imprezach plenerowych wiosną i latem.

Zajmij najlepsze miejsce w sali koncertowej swojego domu! Bądź z nami w ramach „Kulturalnej Masówki”! Streaming na żywo koncertu Nosowskiej odbędzie się za pośrednictwem YouTube’a i Facebooka Białołęckiego Ośrodka Kultury. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – i wskazany!

Źródło: https://www.facebook.com/events/402600030974850/

Szczegóły

Data:
13 lutego 2021
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/402600030974850/

Organizatorzy

Białołęcki Ośrodek Kultury
Katarzyna Nosowska

About Zeen

Power your creative ideas with pixel-perfect design and cutting-edge technology. Create your beautiful website with Zeen now.

Więcej wpisów
Neneh Cherry – The Versions [premiera płyty]