Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Koncert online Krzysztofa Zalewskiego z okazji Dnia Kobiet

7 marca 2021 @ 18:00 - 19:30

Przed nami wyjątkowy, muzyczny prezent na Dzień Kobiet!💖 Zapraszamy na Koncert online Krzysztofa Zalewskiego w niedzielę, 7️⃣ marca br., o godz. 18:00.🎶✨
🎼Wszystko będzie dobrze” to nowy singiel Krzysztofa Zalewskiego, który promuje jego ostatni album “Zabawa”. Nowa płyta Zalewskiego to zbiór tanecznych, a jednocześnie nieco mrocznych utworów, które dopełniają życiowe i dojrzałe teksty 35-letniego mężczyzny. Jego piosenki od zawsze doceniane są nie tylko za znakomite aranżacje i organiczne brzmienie, ale również za poruszający i szczery przekaz. Każdy ze słuchaczy jest w stanie odnaleźć w nich cząstkę siebie.
💫Najnowsze utwory wokalisty skłaniają do refleksji i nawiązują do rzeczywistości, w której przyszło nam dziś żyć. Zalewski ma dla nas jednak piękny, prosty przekaz – “Wszystko będzie dobrze”! Z tym przesłaniem artysta podczas koncertu przekaże nam mnóstwo pozytywnych wibracji i niezapomnianych wrażeń estetycznych.
🎥Transmisja 7.03.2021 r. o godz. 18:00 na profilu Dzielnicy Bemowo (https://www.facebook.com/bemowowarszawa/) na Facebooku oraz kanale YouTube:
http://www.youtube.pl/DzielnicaBemowo

About Zeen

Power your creative ideas with pixel-perfect design and cutting-edge technology. Create your beautiful website with Zeen now.

Więcej wpisów
The Lumineers – Brightside [premiera płyty]