Jonathan Bree

Jonathan Bree na dwóch koncertach w Polsce

Po 4 latach tajemniczy Jonathan Bree powraca do naszego kraju w ramach trasy promującej jego piąty, zbliżający się wielkimi krokami album Pre-Code Hollywood! Artysta wystąpi wraz ze swoim zespołem już 5 maja w stołecznym klubie Hybrydy, zaś dzień później – w gdańskim Drizzly Grizzly.

fot. materiały promocyjne (źródło: Jonathan Bree)

Nowozelandzki wokalista i kompozytor swoje pierwsze utwory zaczął pisać już w wieku 12 lat. 7 lat później założył The Brunettes. Oprócz Jonathana w tym indie rockowym zespole występowała również Heather Mansfield. Zespół The Brunettes związany był swego czasu z kultową wytwórnią Sub Pop. W 2014 roku Jonathan rozpoczął karierę solową. Rozkwitła 4 lata później, za sprawą albumu Sleepwalking oraz promującego go singla You’re So Cool (który obecnie ma już ponad 28 milionów wyświetleń na YouTubie).

Bree dobrze znany jest również przez starannie zaprojektowany wizerunek – zarówno on, jak i jego zespół nigdy nie pokazują twarzy, a podczas koncertów występują na tle wizualizacji przygotowanych do każdego utworu. Ich anturaż uzupełnia dwójka tancerzy. Swój najnowszy krążek Pre-Code Hollywood muzyk opisuje jako “album dark disco wypełniony posępnymi przebojami”. Nad dwoma utworami z tego wydawnictwa, tytułowym oraz Miss You, Jonathan pracował z Nilem Rodgersem – producentem znanym ze współpracy z Davidem Bowiem przy kompozycjach Let’s Dance oraz China Girl

Dlaczego piszemy o tym wydarzeniu i serdecznie zapraszamy Was na ten wyjątkowy koncert? Powód jest prosty – również się tam wybieramy i szykujemy dla Was coś naprawdę ekstra. 🙂

Jonathan Bree – You’re So Cool (źródło: Lil’ Chief Records)

📅5.05.2023
📍Warszawa, Hybrydy

📅6.05.2023
📍Gdańsk, Drizzly Grizzly

➡JONATHAN BREE (Nowa Zelandia / Lil’ Chief Records):

🌐https://www.facebook.com/jonathanbree666

🌐https://www.instagram.com/jonathanbree666


🔊”Destiny”: https://www.youtube.com/watch?v=falHDJjb1zA

🔊”Until We’re Done”: https://www.youtube.com/watch?v=d-vluPwpf7c

—————————————

Instagram Winiary Bookings ➡ http://bit.ly/Nasz-instagram

Profil Winiary Bookings ➡ http://bit.ly/Nasz–Facebook

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

About Zeen

Power your creative ideas with pixel-perfect design and cutting-edge technology. Create your beautiful website with Zeen now.

Więcej wpisów
Shtisel
Shmi Shtisel – Netflixowe arcydzieło serialowe, w którym emocje głównych bohaterów zaklęte są w muzyce