Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Softer than Pillow online: Misia Furtak [wydarzenie]

13 lutego 2021 @ 19:00 - 20:30

13 lutego o godz. 19:00 odbędzie się kolejny koncert z cyklu Softer Than Pillow. Tym razem na scenie Domu Kultury Kadr wystąpi Misia Furtak, a wydarzenie będzie transmitowane na żywo FB instytucji!

Misia to kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka i basistka. Razem z zespołem très.b, laureatka Paszportu Polityki w kategorii muzyka popularna i FRYDERYKA w kategorii debiut roku. Solowo jako Misia Ff uhonorowana nagrodą miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. Współpracowała m.in z kwintetem Mazolewskiego przy albumie „Chaos pełen idei”, który otrzymał status złotej płyty. Z Piotrem Kalińskim (Hatti Vatti) tworzy duet Ffrancis. Wiosną 2018 ukazał się ich album „Off the Grid”. W 2019 r. Misia Furtak wydała wyprodukowany przez siebie album „Co przyjdzie?”, który znalazł się w zestawieniach najlepszych płyt roku „Tygodnika Polityka” i Gazeta Wyborcza.

Zagrała kilkaset koncertów w Europie i Japonii, u boku takich artystów jak m.in The National, TV On The Radio, Jamie Lidell, Spiritualized, i innych.

Ostatni album Misi “Co przyjdzie?” to płyta o zmianach. Zarówno gwałtownych, jak i tych następujących powoli. O strachu przed nimi i ich nieodwracalnością, konieczności zadawania pytań, pragnieniu odroczenia katastrofy, próbie budowania szalup i nadziei, że mimo wszystko nie będziemy ich potrzebować.

UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY

Źródło: www.fb.com/domkulturykadr

Szczegóły

Data:
13 lutego 2021
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/479006179759340/

Organizator

Dom Kultury Kadr
Zobacz witrynę: Organizator

About Zeen

Power your creative ideas with pixel-perfect design and cutting-edge technology. Create your beautiful website with Zeen now.

Więcej wpisów
slowthai – Tyron [premiera płyty]